Avcılar Parseller Tesisatçı

Avcılar Parseller tesisatçı firmamızda kırmadan robot makinalı cihazla su kaçağı tespiti , tıkanıklık açma , petek temizleme servis için 0212 417 21 87 yi arayınız. Avcılar tesisatçı modern teknik donanımlı cihazlarla aynı gün içinde Parseller mahallesi bölgesinde hizmet vermektedir.

Parseller Mahallesi Su Tesisatçısı

Avcılar Parseller mahallesinde su tesisatçısı olarak otomatik rezervuar çalışma problemleri ve düzeltilmesi gibi pek çok adımda sizlere destek olabiliriz. Otomatik rezervuar kapanmıyor veya sızma yapıyor gibi şikayetlerde su tesisatçısı firmamız ile her zaman sorunların aşılması tarafımızca garantili olarak yapılabilir. Ayrıca binanızdaki temiz veya atık su sistemi sıkıntıları için güvenilir firma arıyorsanız bizi mutlaka denemelisiniz. Avcılar Parseller tesisatçı olarak uzun süre peteklerin sıcak kalması ve ısı kaybına maruz kalmaması için yapılacak bazı adımları anlatmak istiyoruz. Peteklerin içi kirlenirse sıcak suyun kombi veya ilgili kazandan aktarılması ve ulaştırılması son derece zor olacaktır. Biz petekler arası iletişimin kusursuz şekilde yeniden ulaştırabilecek bazı cihazlar ile sırf peteklerin içindeki maddelerin temizlenmesi ve onların ihraç edilmesi gibi işlemlerin hızlıca yapılmasında yanayız. Günümüz şartlarında ortalama bir dairenin içerisindeki garantili petek temizliği işleminin yapılması yaklaşık üç veya dört saat gibi bir zaman alabilir ama bu işlem sonrasında en ufak bir kusur kalmayacak şekilde tüm bina içerisindeki sıcaklığın birkaç derece şeklinde arttığı rahatlıkla görebileceksiniz.

Avcılar Parseller tesisatçı şirketimizce apartman içindeki gizli su kaçağı yerinin bina betonlarına herhangi matkap müdahalesi olmadan bulabilecek sistemlerimiz mevcuttur. Beton içinden gelen su seslerini dinleyebilecek ses detektörü, petek boruları, kalorifer sistemi ve sıcak su borusu sızıntı yerinin keşfedilmesinde termal kameralar, atık kanal sızıntı ve atık koku yerinin bulunması konularında ise kameralı içten inceleme birimlerimiz ile her şeyi dört dörtlük sizlere sunmak istiyoruz.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87