Avcılar Gümüşpala Tesisatçı

Avcılar Gümüşpala tesisatçı firması olarak kırmadan su kaçağı tespiti , petek temizleme ve tıkalı gider açma hizmeti vermekteyiz. Gümüşpala tesisatçı olarak aynı gün içerisinde Avcılar semtine servisimiz mevcuttur.

Gümüşpala Kameralı Tesisatçı

Avcılar Gümüşpala tesisatçı garantili su sızıntısı bulan firmadır. Su borusu patlağı bulan su kaçağı tespiti firmamız uygun fiyatla işlemler yapmaktadır. Su sızıntısı nasıl bulunur? Su türü de önemlidir. Yağmur yağdığında havalandırma boşluğundan su akıyor ise izolasyon sıkıntısıdır ve su geçiren bölgeleri cihazla bulabiliriz. Kameralı su kaçağı tespiti nem, rutubet gibi belirtileri cihazla takip edip bunu yaparız. Su kaçağı bulan tesisatçı şebeke su borusunda delinme gibi durum varsa ses yoğunluğu küçük de olsa bunu netleştirir ve yüzeyde detektörü gezdirerek yerini bulur ve o alana yönelik çözümler üretiriz. Daha sayısız türde farklı işlemlerimiz mevcuttur. Avcılar Gümüşpala tesisatçı kamerayla ekonomik pimaş açma fiyatları tarifeleri olan firmadır. Lavabo açma kameralı sistemlerde belirsizlik ve tahmin gibi adımlar olmaz. Tıkanıklık açma direkt sorun gözükür. Gider açma iki santim çaplı kamera teçhizatı ile metrelerce araştırma ve tıkalı kalan atık borusu içinde tıkanıklık açma yayı ve sonrasında jet yıkama su hortumu ile temiz hale getirebiliriz. Tuvalet açma rögar, banyo, balkon, otopark, tuvalet, bahçe gideri içine uygun ve atıkları tam kavrama, bulunduğu noktadan ilerletme adımlarının uygulandığı, pimaş ve betona zarar vermeden işlemlerin yapıldığı, robot cihazlı bu işlemleri önermekteyiz.

Avcılar Gümüşpala tesisatçı ısı veriminin artmasını sağlayan radyatör petek temizliği yapan servistir. Radyatör temizliği, petek, kalorifer üstü sıcak, altı soğuk, yarısı ısınıyor gibi problemleri ısı transfer kalitesini düşürülmesini sağlar ve sebebi kireç, pas, tortu maddeleridir. Kombi bakımı suyun içerisinde ürer bazen su kirli halde peteklere gönderilir, pek çok nedeni vardır ve kimyasalla kalorifer petek temizliği için yalnızca solüsyonlu sıvının peteklere geçmesi ve içinde kalmadan sürekli devir daim yaptırılarak kirli tabakaların alınmasını sağlıyoruz. Petek temizleme fiyatları petek, kalorifer su akıtan muslukların değiştirilmesi, yenilenmesi işlemleri gibi tesisat sorunlarını içeren durumlar, kombi bakımı ve daha nice çalışmalar için bizleri arayabilirsiniz.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87