Gümüşpala Tesisatçı

Gümüşpala tesisatçı firması olarak son teknoloji cihazlarla su kaçağı tespiti , petek temizliği ve tıkanıklık açma servisi veriyoruz. Emir Tesisat olarak aynı gün içerisinde Beyoğlu semtine hizmet vermekteyiz.

Gümüşpala Tesisatçı Telefonları

Beyoğlu Gümüşpala tesisatçı hemen tuvalet kanallarının açılmasını ve tıkanıklık açma işlemlerinin yapılması için yanınızdadır. Kanal görüntüleme robotları ile kırmadan lavabo lağım suyu tahliye sistemleri içinden yalnızca su püskürtmek üzere oradaki dolulukları yok edebiliriz. Her şeyin tamamen temizlendiğinden emin olmak için boru sistemlerinde mikro küçük alan kaplayan kameralar ile her zaman incelemeleri de yapmaktayız. Gümüşpala tesisatçı “petekler ses yapıyor ve ısıtmıyor” sorunları için araştırma ekiplerimizi gönderebilir. Ses yapan peteklerde metaller genleşiyor veya çürüyor olabilir. İçten başlayacak zayıflamalar özellikle bakımının yapılmamasından ileri geliyor olabilir. Biz o kısımlarda araştırma yaptığımızda pas belirtilerini termal cihaz ile görebiliriz. Ayrıca petek temizliği radyatör bakımı ve onarımı için çok önemlidir. Sızdıran kısımlar için kapatıcı ürünler olduğu gibi içten tüm birikintileri de tahliye etme anlamında çözücü farklı sıvılar mevcuttur. Peteklerde sıvı kaybını durdurmak için hava alma kısmından gönderirken, banyonuzdaki havlupan giriş ve çıkış hazneleri ile sistemdeki tüm kirliliğin çözünmesini sağlar ve dışarı alırız. Eviniz kirlenmez, doğal gaz masraflarınızda önemli düşüşler olacaktır.

Gümüşpala tesisatçı tadilata gerek olmadan su kaçağı tespiti incelemeleri başlatır. Gürültü yapan şebeke hatlarının içinde su eksilmesi olabilir. Su eksildikçe bataryaya da hava ile karışık su gelecek ve sıkıntı yaşanacaktır. Üstelik ofisin, evin duvarında ıslanma varsa orası ve diğer tüm yüzeylerde biz bazı dinleme teknolojileri kullanarak sızma yerlerini hemen bulabiliriz. Günün her saati adreslerinize gelebilmekteyiz. Arızalı bölgeler cihaz ile bulunurken, matkap ile kırma son seçenektir ve onarım için özel denilebilecek kimyasal ürünlerimiz de vardır.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87