Ardıçlı Tesisatçı

Ardıçlı tesisatçı firmamızda kameralı su kaçağı tespiti ve robot cihazlarla tıkanıklık açma hizmetleri vermekeyiz. Esenyurt tesisatçı firmamız aynı gün içinde Ardıçlı mahallesine hizmet sağlamaktadır.

Ardıçlı Kameralı Su Kaçağı Tespiti

Ardıçlı tesisatçı profesyonel ve tam zamanlı çalışmayı sizlere sunar. Problem tuvaletin içinin atı ile dolması ve sifon suyunun ilerlememesi mi? Ardıçlı tıkanıklık açma telefon hatlarımızı hemen arayın. Oraya 2 cm çaptaki kameralı cihazımız ile hemen bakalım. İlk giriş anından itibaren mesafe olarak yerlerini saptayalım. Oradan yok edici şekilde bazı farklı olarak tüm çözümleri kullanalım ve yarım saate bile kalmadan tamamen hasarsız tamamlayalım. Ardıçlı su tesisatı ile yüksek faturaların her ay artması ve özellikle soğukların daha yüksek değerlere ulaşması ile evin içinin daha soğuk hale dönüşmesi gibi dertlerinizden kurtulmanızın pratik bir yolu vardır. Ardıçlı petek temizliği 4 saat kadar bir çalışma ile ortalama olarak bir hanedeki tüm petek içlerindeki o kireç ve pas yığınına dönüşmüş halinden eser kalmayacak şekilde özel bir hizmet verebilir.

Ardıçlı tesisatçı ile evin içine yayılmakta olan ve nem oranının yanı sıra basık havanın artmasına çözüm bulmak istiyor. Pencerelerin yeterince havalandırılmasına rağmen sürekli duvarlarda ıslaklık varsa bu bir kaçak belirtisi olabilir. Ardıçlı su tesisatı ise tesisat geçen tüm alanları birkaç kişilik kadrosu ile 30 dakika gibi kısa zamanda hızlıca analizlerini tamamlayabilir. Vakumlu kauçuk ön parçası ile betona sürtülmesi sağlayan cihaz mikrofonu ile oradan alınan ses dalgalarının su akışında pürüz varsa hemen anlaşılması mümkündür. Hata payı olmayan ve binalarınızı koruyan bu tedbirlerimize bizleri arayarak ulaşabilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87