Üsküdar Emek Mahallesi Tesisatçı

Üsküdar Emek mahallesi tesisatçı firmamız kırmadan robot cihaz makineli sistemle su kaçağı tespiti , tıkanıklık açma ve ihazlı su tesisatçısı servisi vermektedir. Tesisatçı firmamızda kullanılacan cihazlar sayesinde evi kırıp dökmeden su arıza tespiti yapmak mümkün oldu.

Üsküdar Emek Su Kaçağı Tespiti

Üsküdar Emek mah. tesisatçı olarak duş teknesi giderinin arızalı olması ve sıkıntıya maruz kalması gibi şikâyetlerde atık su kaçağı tespiti gibi çalışmaları yapmak için kamera ile kanalların içerisine bakabiliriz. Bu sayede yalnızca kırılan borunun yerinin hatasız olarak anlaşılması ve küçük bir tadilat ile işlemlerin devam edilmesi sağlanabilir.

Üsküdar Emek mahallesi tesisatçı ekiplerimiz her kapalı devre su ısıtma sisteminin içinin yepyeni gibi olması için özenli olarak İstanbul’da petek temizliği çalışmaları yapmaktadır. Suyun giderek siyah tonlara ulaştığı, kirli bir forma dönüştüğü, içindeki kireç gibi maddelerin topak haline gelip peteğin iç yüzeyleri ve su borusu geçişi yerlerinde tıkama yapması sizin hep aleyhinize durumdur. Biz tüm bu maddeleri cihazlarımız ile petek içine gönderilen sıvı solüsyon ürünleri ile tahliye ediyoruz ve örneğin küvet veya tuvalet gibi giderlere gönderip, metali de koruyacak sıvıları aktararak tertemiz işlemleri sizlere sunmaktayız. Özellikle Kış aylarında peteklerin yeterince ısınmadığını düşünüyorsanız, petek yüzeyleri soğuk kalıyor, oda sıcaklıkları düşüyor ise mutlaka bizleri arayınız çünkü peteklerin şu andakinden daha az doğal gaz harcaması yaparak ısıtmanın formülü içerisinin tamamen tertemiz hale getirilmesidir. Ayrıca her ay veya her sene değil yalnızca iki sene de bir defa bu çalışma yaptırıldığı taktirde sorun çıkarmayacaktır.

Üsküdar Emek mahallesi tesisatçı ile arızalı tuvalet kanallarının plastik parçalarını bulmak kameralı robot cihazımız ile son derece kolaydır. Atıkları delerek tıkanıklık açma çalışmaları ise kısa bir süre içerisinde uygulanabilecek ve hemen kanallardaki maddelerin temizliği ilgili tuvalet kanalı içinden başlamak üzere metrelerce ilerleyebilecek düzeyde elektronik cihazlarımız ile uygulanabilir.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87