ümraniye su kaçağı tespiti tesisatçı

Ümraniye su kaçağı tespiti tesisatçı nosu 0551 231 83 55 arayabilirsiniz kameralı cihazla makinelerle su kaçağı olan yeri noktasal olarak bulup onarıyoruz. Emir Tesisat olarak son teknoloji cihazlara sahibiz bu sayede binalarda ve dairelerde su kaçağı olan yer bulunarak tamir işlemleri gerçekleştirilir.

Su kaçakları günümüzde kullanılan teknolojik cihazlar sayesinde artık eskisi kadar büyük ve can sıkıcı problemler arasından çıkmıştır. Eskiden su kaçakları duvarlar kırılarak tespit edilirken şimdi ise bu cihazlar sayesinde çok kısa süre içerisinde hiçbir yer kırılmadan tespit edilebilmektedir. Ümraniye su kaçağı tespiti yapılırken farklı özelliklere sahip cihazlar kullanılmaktadır. Akustik dinleme cihazı, termal kamera, nemölçer ve boru görüntüleme cihazı gibi farklı aletler ise su kaçakları çok kısa süre içerisinde tespit edilebilmektedir. Bu tespitten sonra ise sadece su kaçağının bölüm kırılarak boruya ulaşılmaktadır. Kırılacak bölgede fayans olması durumunda ise önce kırılması gereken bölgedeki fayanslar büyük bir özenle çıkartılmakta ve daha sonra kırma işlemi yapılmaktadır. Boruya ulaşıldıktan sonra gerekli tamirat yapılmakta ve açılan yer büyük bir özenle tekrar kapatılmaktadır.

Ümraniye Su Kaçağı Servisi

Ümraniye su kaçağı tespiti yapan tesisatçı için kullanılan cihazlar sayesinde evlere daha az hasar vererek bu sorun çözülmektedir. Su kaçakları hemen her evde yaşanabilecek problemler arasındadır. Bu problemin birçok sebebi bulunmaktadır. Bu sebepler arasında en fazla göze çarpanı ise tesisatta kullanılan boruların eskimiş olmasıdır. Borular uzun süreli kullanımdan sonra bazı noktalardan çatlama yapmakta bu da su kaçaklarına neden olmaktadır. Bunun dışındaki bir başka sebep ise su tesisatında kullanılan boruların son derece kalitesiz oluşudur. Bu da sık karşılaşılan su kaçaklarının en önemli sebepleri arasında yer almaktadır. Bunlar dışında kalitesiz işçilik ve tesisata aşırı basınçlı su verilmesi gibi sebeplerde bulunmaktadır.

Ümraniye su kaçağı tespiti yapılırken dikkat edilmesi gereken bazı hususlar bulunmaktadır. Bu hususlardan en önemlisi su kaçağı bulmakla görevli olan personelin niteliğidir. Teknolojik cihazlarla kısa sürede bulunan su kaçakları için personelin niteliği çok önemli olup bu konuda cihaz kadar önemli bir paya sahiptir. Su kaçağı tespiti için kullanılan cihazlar, görevli personele bazı veriler göndermektedir. Personelin bu veriyi doğru şekilde yorumlaması ve kaçağı tespit etmesi gerekmektedir. Personelin bu konuda yeterli uzmanlığı ve tecrübesi yok ise muhtemelen su kaçağının bulunduğu nokta tam olarak tespit edilemeyecektir. Bu da eve fazladan hasar verilmesi anlamına gelmektedir.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87