Ümraniye Hekimbaşı Tesisatçı

Ümraniye Hekimbaşı tesisatçı firması olarak son teknoloji cihazlarla su kaçağı tespiti , petek temizliği ve tıkanıklık açma işlemlerini yapmaktayız. Aynı gün içerisinde Emir Tesisat olarak Ümraniye semtine hizmet vermekteyiz.

Hekimbaşı Tesisatçı Telefonları

Ümraniye Hekimbaşı tesisatçı mutfaktaki pimaştaki atık suların betona akması için su kaçağı tespiti ekiplerinde bulunan kamera ile yerlerini bulmayı önermektedir. Gider sistemleri de olsa küçük ve uzun kablolara sahip kameralar ile en net hali ile her türlü hasarları bulabiliriz. Tuvalet giderini kamera ile kontrol etme çalışmalarını da yapabileceğimizi ve kırılmış pimaş borusu için değişim hizmetlerimi de bulunmaktadır. Ümraniye Hekimbaşı tesisatçı kaloriferdeki ısıtma problemine en pratik yöntemi sunmaktadır. En kaliteli çözüm petek temizliği yaptırmaktır. Ne kadar iç katmanlar temiz olursa kaloriferin içindeki sıcak su her peteğe eşit ısılarda yayılacaktır. Pis su ile dolu olan petekler için pompanın sıkışması ve devir daimin yapılamaması mümkündür. Getirilecek olan bir cihaz ile biz ilaç kullanarak tüm kirlerin hızlıca söküp, işin sonunda kireç, pas gibi maddelerin tamamen cihazımızda kalmasını sağlayacağız. Petekteki suların evi daha iyi ısıtması yani derecesinin yükselmesi ve akabinde tasarruflu evi ısıtmak için pratik bir yöntemdir.

Ümraniye Hekimbaşı tesisatçı fayansta parçalama yapmadan lavabo için tıkanıklık açma robotu kullanma yöntemini anlatalım. Çok sayıda sıhhi kanal içinde helezon yay kullanmaktayız. Ustamız cihaza helezon yayı sabitler ve eli ile 20-30 santim çekerek alt kısımdaki gidere yerleştirir. Cihaz çalıştırılıp, kumanda kısmı ile sabit tutulur. Titreşim verilmesi sürekli boru içinde sürekli 4 yöne yayın hareket etmesi demektir. Tüm nesneler atık suyun da faydası ile hareket edecektir.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87