Siyavuşpaşa Tesisatçı

Siyavuşpaşa tesisatçı olarak kırmadan kameralı sistemlerle su kaçağı tespiti , tıkanıklık açma ve petek temizleme hizmetleri vermekteyiz. Bahçelieevler tesisatçı firmamız Siyavuşpaşa mahallesi halkına aynı gün içinde hizmet verecektir.

Siyavuşpaşa Tıkanıklık Açma

Siyavuşpaşa su tesisatçısı firmamızca su kaçağı tespit cihazı nasıl çalışır ufak bir anlatım ile sizlere örnek verelim. Öncelik atık, temiz veya sıcak su kanallarındaki sızıntıları kırmadan bulma konusunda uzman bir ekibimiz var. Örneğin, sıcak su sızıntısını bulmak için kızıl ötesi sinyalleri üreten termal kameralar ile yüzeydeki ısı farklılıkları, arka plandaki boru içinden geçen su sıcaklığı ile bağlantı kurarak, neredeyse bir banyoyu 10 dakikadan az bir sürede tamamen tarayabiliriz. Siyavuşpaşa tesisatçı tam olarak tıkanıklık açma makinası robotu kullanarak İstanbul’da en iyi şartları sunma amacındadır. Lavabo içine sıkışan sakal, saç nasıl temizlenir? Orada bu uzuvlardan birbirine ıslaklıktan dolayı kenetlenmiş şekilde yaylı gider içi kameralar ile incelersek görebiliriz. Yerleri bulunan atıklar, temizlenmeye daha müsait olduğu açıktır. Pimaş içini su ile yıkama makinesi olarak yazabileceğiniz, basınçlı su sistemi ile dikkatli bir çalışma ortaya koyarak temizleyebiliriz. Bir veya iki metre gibi üstün körü bir temizlikten asla bahsetmiyoruz. Cihazın uzama kablosunun menzili 20 metre ve istediğimiz gibi yönlendirebiliyoruz.

Siyavuşpaşa tesisatçı İstanbul pis ve temiz su tesisatı olarak hassas ses dinleme ve analiz edebilme cihazları ile nerede bir delinme yaşayan boru sistemi varsa anında bulabiliyoruz. Bazen ise karşımızda duran binalara yerleştirilen, metal borulardaki paslanmalar olup, termal kameralar ile beton altında da olsa fark edebiliriz. Kısacası her şey içi pratik bir çözüm var ve bizi tercih etmeye ne dersiniz?

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87