Şişli Esentepe Tesisatçı

Şişli Esentepe tesisatçı firmamızda kırma dökme olmadan su kaçağı tespiti , tıkanıklık açma ve cihazlı su tesisatçısı servisleri verilmektedir. Şişli Esentepe mahallesi tesisatçı olarak aynı gün içinde servis hizmeti vermekteyiz.

Esentepe Su Kaçağı Tespiti

Şişli Esentepe su tesisatçısı yağmur su taşkınlarının nedeninin ilgili atık borularındaki doluluk miktarında önemli bir yükselme olduğunu bilmektedir. Atık su tesisatı taşkınlarını önlemek için dairesel sıhhi sistem kanallarının yanı sıra apartmanın kanallarına içten başlayacak olan kanal temizlik adımlarının da uygulanmasının önemli olduğunu bilmekteyiz. Her bizi tercih eden müşterilerimize yüklü faturalar ile hizmet vermek istemiyoruz. Bu sebeple kullanılan teçhizat ve sistemlerde daha çok veriler toplamak için bazı sinyaller, ısı, ses, direkt görüntü alınması gibi adımları ön plana çıkartmaktayız. Şişli Esentepe tesisatçı ile hayatınızı kolaylaştıracak çözümlere ne dersiniz. Bina içinde nemlenme sorunu mu var? Nasıl çözüm getirebilirsiniz? Bizler su tesisatçısı olarak nem ve suların bina içine nereden giriş yaptığını anlamada özel metotlar kullanıyoruz. Örneğin peteklerden sızma varsa sıcaklık şebeke suyu derecesinden fazla olur. Duvardaki ıslaklık sizin dairenizde veya orada olmasa bile alt kata doğru süzülmeye başlar. Yalnız giderken iz bırakır ve bu belirtileri bir termal cihaz ile görebilecek durumdayız. Ayrıca petekler için kapatıcı solüsyon ile kırılmadan sızıntıları durdurma gibi adımlar da ivedilikle yerine getirilebilir.

Şişli Esentepe tesisatçı beton ve boru kırılması olmadan tıkanıklık açma çalışmalarını yürütmektedir. Uzmanlık alanımız elbette önemli yalnız atık arama ve kanal içinde bulma, temizleme adımlarında akıllı robot sistemlerini denemekteyiz. Etki alanı oldukça geniş olmasından dolayı kısa mesafede örneğin bir iki metre gibi değil 30 metreye varıncaya kadar bir tuvalet kanalında ne kadar yoğun olursa olsun orada temizlenmesini yerine getirebiliyoruz.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87