Sarıyer Poligon Tesisatçı

Sarıyer Poligon tesisatçı ile kırmadan kameralı sistemle su kaçağı tespiti , robot makinalarla tuvalet ve lavabo tıkanıklık açma giibi profesyonel su tesisatçısı hizmeti alabilirsiniz. Tesisatçı olarak modern cihazlarla aynı gün içinde Poligon mahallesi halkına servis vermekteyiz.

SARIYER POLİGON TESİSATÇI TELEFONLARI : 0212 417 21 87

 

Mahallesi Tesisatçı

Sarıyer Poligon mahallesi tesisatçı sifon arızalarını onarabilecek bir firmadır. Alaturka tuvalet sifonlarındaki kılcal çatlaklar hemen beton tarafından damlayan suların bile emilmesine neden olur ve alt katın tavanında su kaçağı sıkıntısı oluşur. Durdurmak için mevcut sifon hortumunun değiştirilmesi en garantili yoldur. Bazı klasik anlayışta olan firmalar püskül takarak kanallardaki sızıntının önüne geçebilmektedir. Biz tüm analizleri yaparak ve gerekirse sifona giden şebeke sularına yönelik basınç testleri de uygulayarak verimliliğini görüp, plastik borular varsa bazı kapatıcı sıvıların uygulanmasını sağlayabiliriz. Sarıyer Poligon tesisatçı İstanbul’da birinci sınıf su tesisatı teknik servisi olma özelliğine sahiptir. Boruların ezilmesi, tıkanma yapması, sifondaki suyun kanallara geçememesi bir nevi su akışının durması anlamına gelecektir. Atık borularında ezilme veya bükülme probleminin onarılması yapılabilecek bir şey değildir. Ancak bir parça değişimi en garantili yoldur. Yalnız bunu uygularken etrafta son derece fazla bir tadilat imkânının oluşmaması gerektiğini biliyoruz. İlgili kanalların içlerinden kamera bağlantıları ile aslında nereye yönelik matkap başlığı kullanarak müdahale olacağını kesinleştiriyoruz. En garantili ve işe yarayan teknikleri bizden her zaman alabilirsiniz.

Sarıyer Poligon tesisatçı banyo kanalları içindeki atık suların, borulardan damlayarak alt katı ıslatması gibi durumlarda tıkanıklık açma ve su sızıntısını durdurma iki işlem bir arada yapılabilir. Banyo atık boru değişimi işlemi yapabilecek bir firmayız ve kameralar ile yerini buluyoruz. Aynı zamanda basıncı su motoru cihazı ile oradaki atıkların da bir arada temizlenmesi için sizlere yardımcı olabiliriz.

  • Sarıyer Poligon tıkanıklık açan robot cihazlı tesisatçı için bizi arayın aynı gün içinde tuvalet açma , lavabo açma hizmeti alın.
  • Sarıyer Poligon Su Kaçağı Cihazlı tesisatçı ile kırma dökme işlemleri yapmadan noktasal su kaçağı bulma ve tamir hizmeti alabilirsiniz.
  • Sarıyer Poligon kanal açma ile tıkanan ana gider hatları robot makinalarla temizlenmektedir.
Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87