Küçükçekmece İnönü Mahallesi Tesisatçı

Küçükçekmece İnönü mahallesi tesisatçı ile kırma dökme yapmadan cihazlı su kaçağı tespiti , robot makineli sistemle tuvalet , lavabo tıkanıklık açma servisi veriyoruz. Tesisatçı bünyemizde son teknoloji ekipmanlar kullanarak ev ve iş yerlerine servis veriyoruz.

İnönü Mahallesi Tesisat Servisi Telefonu

Küçkçekmece İnönü tesisatçı ofis, hastane, otel, ev, iş yeri su kaçağı tespiti bulmada hasarsız çözümler sunar. Elektronik bilgisayarların tanımlaması, araştırma algoritmaları ile noktasal ve doğru olarak atık, temiz, sıcak su borusu sızıntı yerlerini bulabilmekteyiz.

Küçükçekmece İnönü mahallesi tesisatçı olarak %40’a kadar doğal gaz tasarrufu yapmak ister misiniz? Garantili petek temizliği çalışmaları ile biz minimum %20 tasarruf hedefliyoruz. Çünkü petek soğuması probleminin aynı gün içinde bizim tarafımızdan cihazlarımızı kullanarak son bulması, sıcaklık iletkenliğinin daha hızlı yayılması anlamına gelecektir. Ekiplerimiz ilk başta bir termal kamera ile petek yüzeylerinin sıcaklık ölçümlerini tamamlar ve hangi petek daha az ısıtıyor hemen bulur. Petek sıcak su iletim ayarı yani radyatör reglaj düzenlemesinden tutun da ilgili sistemsel arızaları da araştırabilecek deneyimimiz vardır. Kir, kireç, pas peteklerden cihaz ile temizlenirken duruma göre yeni kimyasal eklemeleri ile daha iyi sonuç alınmasını hedefleriz. Çalışma sonlarına doğru peteklere temiz su ve petek metalini erimeye karşı koruyacak korozyon önleyici sıvılarda eklenerek çalışma sonlandırılır ve randıman iki sene devam edecektir.

Küçükçekmece İnönü mahallesi tesisatçı firmamız atık su tesisat ustası desteği ile tıkanıklık açma çalışmaları yapılmaktadır. Eski tip çözümler yerine gider borusunu tıkayan nesneleri kameralı inceleme ve bu cisimlere yönelik dikkatli adımlar ile yerleştikleri yerlerden ayrıştırmayı hedefliyoruz. Kanalizasyona daha hızlı bu maddeleri göndermek daha sorunsuz sistemleri kullanmak anlamına gelecek olup, robot cihazın atık kanalı içinden temizleme çalışmaları ile bu gayet normaldir.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87