kırmadan tıkanan gideri açan tesisatçı

Kırmadan tıkanan gideri açan tesisatçı usta İstanbul her yerinde 99 TL başlayan fiyatlarla aynı gün içinde servis hizmeti telefon numarası 0551 231 83 55 tir. Tesisatçı işleriniz robot makineler ile itina ile yapılır.

Kırmadan tıkanan gideri açan usta ile kanalizasyon tıkanmalarına karşı kesin çözüm sunmaktadır. Çamur, yağmur suları, atıklar kanalların dolmasına neden olur. Yağmur suyunun gideri taşırmasına engel olmak için 2, 4 kat daha büyük gider kapasiteleri yapılmalarına rağmen bir noktadan sonra yine problemler oluşabilir. Özel makineler ile kırmadan biz tüm tıkanmaların etkilerini ortadan kaldırabiliyoruz.

Kırmadan Tıkanıklık Açma

Duş teknesi, küveti, mutfak lavabosu, tuvalet gideri, WC tuvalet taşkınları, fosseptik kanalı tıkanması ve daha nice sorunlar için çözümlerimizi yazalım. Atıkları iyice ağırlaşması kanaldaki maddelerin iyice baskı oluşturup gideri çatlayan, kırılan lağım sistemlerini oluşturabilir. Hem atık hem de bu türde etkileri görmek için kamera takılarak kanaldaki durumları gözlemleriz. Mazgal, ızgara tıkanıklığı, yer süzgeci giderinin kırılmadan temizlenmesi dahil su püskürtme sistemleri ile içteki tüm maddeler temizlenebilir. Betonarme binaların duvar ve zeminlerinde sayısız gider kısımları vardır ve tıraş olurken taşan lavabo için ise aynı teknik 30 metreye kadar uygulanmakla birlikte helezon yay ile kanalın iç yapısını dolduran sayısız nesneyi ilerletiriz. Cihazın en etkili uzvu olan helezon yay robot aygıt ile güç verilmesinden sonra tıkalı haznelerin açılmasını sağlamaktadır.

Tuvaletten su girmiyor, lavabom tıkandı, yağmur gideri tıkanıklığı açma, mutfak giderini garantili temizleyebilecek tesisat ustası gibi sorunlarınızın farkındayız. İski gider boru açma, kameralı robot sistemler ile aynı gün hizmet politikamız ile tam desteğe devam ediyoruz. Cihazlarımıza sonuna kadar güveniyoruz ve kırmadan, dökmeden bu yöntemleri sizlere öneriyoruz.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87