kırmadan robotlu tesisatçı

Kırmadan robotlu tesisatçı kameralı cihazlarla su kaçağı tespiti , tuvalet , lavabo ve pimaş tıkanmasını makineli sistemlerle açıyoruz. Emir Tesisat İstanbulda 4 şubesi ile aynı gün içinde aynı fiyat üzerinden hizmet vermektedir.

Kırmadan robotlu tesisat servisi olarak evin duvarında gider suyu akıntısı, tuvalet lağım kokusu var sorunlarınız için üst katlar başta olmak üzere kameralı robot cihazlar ile gider içlerinin kontrol edilmesini uygulayabiliriz. Kırmadan pimaş açan ustalarımız ile komşularınızdaki sıhhi kanallardaki tıkanmaların giderilmesinde robot cihazın helezon yayını ve ilgili sızıntılar için kamera kısmı ile araştırma yaparak onarımları başlatabiliriz.

Kırmadan Tesisat Tamiri

Tıkanan klozetleri en iyi ne açar? Gider açıcı kimyasallar tuvalet kanalını açabilir, temizleyebilir mi? Kimyasal ünitelerin etkisi karşıdaki problemin büyükçe olmasından dolayı etkisiz hale gelebilir. Kırmadan robotlu tesisatçı köpüren ve çeşitli atıkları eritebilecek, yerinden sökebilecek kimyasal etkileri olmasından dolayı her zaman işe yaramayabilir. Tuvalet açıcılardan daha etkili yöntem ise gider borusu tıkanmasına karşı robot cihaz ünitesidir. Çünkü, pis su açan makine ile gider katmanlarına ulaşmada lağım sistemine kırmadan erişmekte ve ilk başta kamera göndermekteyiz. Tıkalı klozet borusu açma işlemlerinde tıpkı lavabo açan makinede kullandığımız gibi kameralı sistemler ile atık nerede ise onu buluruz. Lavabo tıkanıklığını açan yöntem basınçlı su makineleri ile püskürtme yaparak uygulamalar olsa da bazı zamanlar yoğun ve aşırı maddelere karşı helezon yay kullanarak da direkt çözüme gidebilmekteyiz.

Kırmadan robotlu tesisatçı tuvalet kanalı tıkanmasına karşı en etkili yöntem ise su püskürtme yerine helezon yay takılmasıdır. Çünkü karşımızdaki nesneler oldukça ağır yapıdadır. Evdeki tuvaletler, fosseptik ve logar kanalındaki tıkanmayı temizlemek için robot cihazın birbirinden etkili ve daha güçlü üniteleri mevcut olup, etkili tıkanmış kanalı açmak için bize ulaşabilirsiniz.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87