Güngören Gençosman Tesisatçı

Güngören Gençosman tesisatçı firmamızda kırmadan kameralı sistemle su kaçağı tespiti , robotla lavabo , tuvalet ve mutfak tıkanıklığı açma hizmeti verilmektedir. Tesisatçı olarak modern teknik cihazlarla Güngören bölgesine aynı gün içinde hizmet vermekteyiz.

Gençosman Su Kaçağı Tespiti

Gençosman su tesisatçısı olarak doğal gaz faturalarını düşürmenin en pratik yolunu yani petek temizliği çalışmasını sizlere sunuyoruz. İstediğiniz oda sıcaklığına ulaşamadığınız zamanlarda belki kombi derecelerini artırabilirsiniz. Yalnız soğuk veya ılık kalan petekler hafif düzelse de yine arzu ettiğiniz gibi olmayabilir. Bunun sebebi içindeki havalardan daha ziyade pas ve kireç gibi maddelerdir ve onları tahliye etmek adına bazı su bazlı çözücü cihazlar ile bağlantı hortumları ile çok sayıda peteğe de sahip olsanız tahliye edilmesi adımlarını gerçekleştiriyoruz. Güngören Gençosman tesisatçı ile sıklıkla kullandığımız gider görüntüleme ve kılavuz kameraları ile kanallardan görüntü alınması ve atık türüne uygun başlıklar ile tıkanıklık açma girişimleri vardır. Biz bazı tel ve farklı metaller ile rastgele boruda ne varsa “ya ileri ya da geri” şeklinde bir girişimimiz yoktur. Cihazın müdahalesinin mükemmel olması için kontrolleri de birlikte sağlıyoruz. Çok sayıda ev temizlik maddesinin sıklıkla elektrikli süpürge haznesi veya villada suyunun tuvalete, lavaboya direkt dökülmesi nedeniyle ve bazı etkileri de bunun yanına eklersek problem oluşturma ihtimali vardır. Lavabolar için yıkayarak kanalı açma temizleme girişimimiz olduğu gibi sırf tuvaletler için farklı bir cihaz ve dönerek iç maddeleri yok edecek kanal açıcı sistemlerimiz üstelik garantili olarak sizlere sunulmaktadır.

Güngören Gençosman tesisatçı ile lavabo kenarı su sızdırma şikayetini macun sürerek tampon yapmak ve ilgili şebeke borusunda bazı kimyasallar ile sızıntıyı kapatma gibi amaçlı olarak su tesisatı firmamızı arayabilirsiniz.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87