Esenyurt Fatih Mahallesi Tesisatçı

Esenyurt Fatih mahallesi tesisatçı firmamızda kırmadan dökmeden cihazla su kaçağı tespiti , tıkanıklık açma ve petek temizleme hizmetleri verilmektedir. Tesisatçı olarak son teknoloji cihazlarımızla Esenyurt bölgesinde aynı gün içinde hizmetinizdeyiz.

esenyurt fatih mahallesi tesisatçılar

Fatih Mahallesi Su Kaçağı Tespiti

Esenyurt fatih mahallesi su tesisatçıları musluk ve batarya su damlatma sorunu için conta ve iç mekanik parçaların değiştirilmesi dahil su tesisatçısı olarak en işe yarayan çözümleri sunmaktadır. Bir tornavida ve standart bir takım işlemler olarak görmemizi öneririz. Çünkü 30’dan fazla farklı parça olabilir ve hepsinin dizilişi, bozulmasının nerede olduğunu anlamak için bizi aramanız yeterlidir. Esenyurt Fatih mahallesi tesisatçı ekipleri su kaçağı için silikon bazlı bazı kapatıcıların uygulanması ile aslında pek çok müşterimizin isteyebileceği tadilat olmadan binalarda yeri bulunmayan su sızıntılarının durdurulması, onarılması gibi işlemlerde yeri büyüktür. Öyle ki mutfaktaki bataryalar kullanılmasa bile delinen bir boru varsa hep su sesi çıkartacaktır ve normaldir. Siz birkaç noktada ıslaklık görebilirsiniz, yalnız biz cihazlar ile sesleri dinleriz ve bazı ekrana yansıyan analizler ile daha iyi anlaşılmasını sağlarız. Bu sayede sırf ıslak duvar var diye matkap ile delmek değil, daha öncesinde kırmadan su sızıntısı analizleri yapabilecek donanım ile beslendiğimizi belirtelim. Basınç test pompaları ile de bilgilerimizi birleştirdiğimizde zaten büyük bir bölüm değil neredeyse 10-20 santimetre kare gibi bir alanda kırılmayı sınırlandırabilir ve istediğiniz net sonuçların alınmasında yardımcı olabiliriz.

Esenyurt Fatih mahallesi tesisatçı ile boru, küvet ve şişe sifon gibi atık kanallarında olan parçaların değiştirilmesini yapabiliriz. İlgili sıhhi atık kanalı içinde kırmadan tıkanıklık açma için sisteme ve atık türünü göre çözümlerimiz mevcuttur. Buna da bazı kameraları kullanarak gözlem yapma sırasında karar veriyoruz.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87