Esenler Robotlu Tesisatçı

Esenler Robotlu tesisatçı firması olarak robotla su kaçağı tespiti , robotla tıkanıklık açma ve petek temizleme hizmeti vermekteyiz. Aynı gün içerisinde Emir Tesisat olarak Esenler semtine servisimiz bulunmaktadır.

Esenler Cihazlı Tesisatçı

Esenler Robotlu tesisatçı petek kalorifer yanık kokusunu gideren onaran petek temizliği firmasıdır. Peteklerde yanık kokusunun sebebi düzenli tesisat suyunun temizlenmemesi olabilir. Uzun süre petekte kalan su bir vakit sonra kokma yapabilir. Hava alan kısımlardan belirgin şekilde bunu hissedebilirsiniz. Petek iç dış temizliği yapan firmamız ile kimyasal kullanarak hemen çözüm elde edebilirsiniz. Peteği kırmadan temizleyen makine ve güçlü solüsyon temizleyicileri bir arada kullanarak verimli ısınan petekleri elde etmenizi sağlamaktayız ve alakalı petekten gelen kötü kokuları da ekip arkadaşlarımız önleyebilir. Esenler Robotlu tesisatçı kamerayla su tesisat kaçaklarına bakan bulan su kaçağı tespiti firmasıdır. Banyoda tuvalette lavaboda gider borularında su akıntısı mı var? Hiçbir noktayı kırmadan yeri bilinmeyen atık su kaçaklarını bulmak için kamerayla inceleme yapmamıza ne dersiniz? Gider borularında tesisat kaçaklarını bulan özel kameralar ile yeni nesil bu cihazları atık borularına takarız. Kabloyu her ittirdiğimizde kolayca pimaş içlerinde yol alır. Kolayca ilerlemesi için özel tasarıma sahiptir. Bilgiyi bu şekilde alabileceğimiz gibi atık kokusunu tespit eden cihaz kullanımı ile de sorunları tarayabilir, test pompası ile sızıntı olup olmadığını basınç değerleri ile bulabilir ve çalışmaları onarıcı şekilde bu işlemlerden sonra şekillendiririz.

Esenler Robotlu tesisatçı tıkalı tuvaleti kırmadan açan usta tıkanıklık açma robotu servis hizmetleri sunmaktadır. Sıradan bir makine değildir ve gider borusu tıkandığı anda ilk yapılması gereken özel kameralar ile o hatlara bakmaktan geçmektedir. Atıkları göreceğimiz için ilerletici türdeki yaylardan hangisini robot sistem ile bütünleştirip takacağımıza da karar veririz. Atıkların durduğu gider içlerindeki kaçıncı metrede ise pimaş içlerini ve betonu da kırmadan robot cihazdaki güçlü helezon çelik yaydaki 30 metreyi aşkın uzunluğu ile ne kadar uzakta yer alırsa alsın genelde 1-2 saat ortalama zamanda sorunlarınızın aşılmasını sağlamaktayız.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87