Elektronik Bilgisayarlı Tesisatçılar

Elektronik bilgisayarlı tesisatçılar ile kırmadan su kaçağı tespiti son sistem kameralı cihazlarla tıkanılık açma hizmetleri alabilirsiniz. Tesisatçı olarak aynı gün içinde İstanbul içi hizmet vermekteyiz üstelik her yere ücret tarifesi aynıdır.

Bilgisayarlı Tesisatçı

Bilgisayarlı su kaçağı tespiti İstanbul içi makineli ve kırmadan su kaçağı bulma çalışmalarımız devam etmektedir. Özellikle doğal gaz harcamalarını azaltmanın yollarını arayan ve nasıl yapılabileceğini merak eden müşterilerimize özellikle duyurmak istiyoruz. Ne kadar az veya çok petekleri kullanın, kesinlikle pas ve kireç veya farklı maddeler orada birikir ve sıcaklığın önüne geçer. Biz evinizi kirletmeden kısa bir çalışma ile bu problemi tamamen ortadan kaldırabiliriz. Elektronik bilgisayarlı tesisatçı uzmanları İSKİ kanalizasyon sistemlerine ait apartman girişindeki borulara yönelik tıkanıklık açma işlemi yapabilir. Apartmanda yoğun miktarda biriken dışkıları yok etmek ve apartman dışına göndermek için klasik teknikler her zaman işe yaramayacaktır. Tam çözüm daha güçlü darbeli elektronik kanal atıklarını açma işlemlerinde uzman firmaları tercih etmek ve hemen telefon numaralarını aramakta geçmektedir. Bizler bu standart içerisinde robot sistemleri kullanarak teknik anlamda ne kadar fazla birikme ve atık suyu olsa da tekrar tıkanması önündeki engelleri birkaç tane özel fonksiyonel takılıp, çıkartılabilecek başlıklar ve kanalların her alanına metrelerce birikmeleri önleyici formüller ile çözüme bizde varız. Ayrıca standart bir daire içinde ne kadar sıvı ve atık sistemlere ilişkin koku yapması, tıkanması, sızdırması, kullanmanız önünde engeller varsa kameralı cihazlarımız ile araştırabilir ve kesin tespit ile biraz önce bahsettiğimiz yöntemin biraz daha küçüğünü uygulayabilmekteyiz.

Elektronik bilgisayarlı tesisatçılar ile yerden ısıtmalı su tesisatı sızıntı yerinin onarılması aynı gün mümkündür. Aynı zamanda bazı ısı kayıpları varsa iç temizliği de uygulayarak kusursuz bir çalışmayı hedefliyoruz.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87