Çıksalın Su Tesisatçısı

Çıksalın su tesisatçısı firmamızda kırmadan kameralı sistemle su kaçağı tespiti , robotla tıkanıklık açma hizmeti gibi profesyonel tesisatçı servisleri vermektedir. Su tesisatçısı olarak çağın modern cihazarı ile evi kırıp dökmeden arıza tespitleri ve onarımları yapabiliyoruz.

Tesisat Bizim İşimiz

Beyoğlu Çıksalın su tesisatçıları ile çamurlu veya içinden kum olduğunu gördüğünüz sulara ilişkin o boru üzerinde inceleme yaptırabilirsiniz. Diğer alternatif ölçüm cihazlarından daha üstün olan seslere son derece duyarlı olan teknolojilerdir. Bir tesisat içinde su doluluk oranı maksimum ise onun içinden geçen su miktarında azalmalar duvara temas ettirmemiz ile karşımıza çıkan ölçümler ile fark ediliyorsa orada kireç olabilir. Aynı şekilde farklı bir cisim de olabilir. Belki bataryadaki kirlilik bundan oluşabilir. Çıksalın su tesisatçısı işe yaramaz yöntemler ile asla ilgilenmez ve vaktinizi almaz. İşlevini kaybetmiş tesisatları tekrar hayata döndürebilecek olan onları değiştirmektir. İçin son derece kireçli halde bulunan bir boruyu temizlemek hem yorucu, hem de eksik yapılma ihtimali vardır. Ayrıca boru imal tarihi eskiyse, yeniden o oluklarda kireç birikmesini de göze almak istemiyoruz. Bu neden kaliteli yenisi ile değiştirmekten yanayız. Ayrıca bu kireçlerden dolayı belki batarya içindeki milin kireç veya pas gibi maddeler nedeniyle bozulması riskinin de önüne geçebiliriz. Sırf bu iki maddeden dolayı batarya musluğunun yalama yaptığını biliyor musunuz? Ev muslukları günün her saati kullanılmadığı için belki karşınıza çıkmamış olabilir. Yalnız her gün 100’lerce insanın kullandığı benzer musluklarda karşılaşmış olabilirsiniz.

Çıksalın su tesisatçısı çalışkanlığını her saat görev başında olmaya hazırlıklı ekibimiz ile tecrübe etmeye ne dersiniz? Eskiden kalma teknikler ve onarım metotları yerine günümüzdeki yöntemleri sizlere sunuyoruz.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87