büyükçekmece 19 mayıs tesisatçı

Büyükçekmece 19 mayıs tesisatçı ; kameralı cihazla su kaçağı tespiti, robot makineli tıkalı gider borusu açma, petek temizliği için telefon numarası 0551 231 83 55 arayınız. Tesisatçı olarak son teknoloji cihazlarla baş belası olan tesisat problemlerinden sizi kurtarmaktayız.

Büyükçekmece 19 mayıs su tesisatçı kırmadan su kaçağını onaran Büyükçekmece 19 mayıs boru tamir macunu kullanan firmadır. Patlayan demir borularda tamir imkanı sunan macun ile sızıntıyı oluşturan su borusunun tam yerini test pompası ile bulunması işleminden sonra çalışmaları tesisat içinden onarım imkanı sağlayan kapatıcı ilaçla yapabiliriz. Diğer taraftan dedektör ile dıştan konumunu saptar ve matkap ile kırdıktan sonra dıştan delinen kısma sürülmesi sonucunda su sızdıran demir su borusunda onarım işlemleri de su kaçağı tespiti çalışmaları içinde sunulmaktadır.

Büyükçekmece 19 mayıs tesisatçı en iyi petek temizleme tesisat firmasıdır. Kaliteli kadromuz ve son model petek temizliği makinelerimiz ile peteğin ortası ısınmıyor gibi sayısız durumlarda solüsyonlu temizleyici ekleyerek makinemiz ile tüm petek kirlerinin olduğu gibi çözünmesini sağlıyoruz. Çözünen tortu, kireç gibi nesnelerin tam olarak alınması için dakikada 150 litrelik devir daim hızına sahip makinelerimiz ile peteğin altı ısınmıyor gibi sorunlara son veriyoruz. Garanti süreleri olan bu çalışmaları önermekteyiz. Ayrıca kalorifer arası toz temizliği kuru buhar makinelerimiz ile üst taraftan başlatılacak çalışma ile toz, yabancı cisim ve daha nice nesneleri olduğu gibi temizlemekteyiz.

Büyükçekmece 19 mayıs tesisatçı demir boruda kimyasal ilaç kullanarak tıkanıklık açma yapan servistir. Sızdıran bir su tesisatında kireç, pas birikmesi bu noktaları doldurmuş ise temizleme sırasında sızıntılar oluşabilir. Biz her zaman en ufak tesisat sorunu belirtilerinde bizi aramanızı öneriyoruz. Temizleme sırasında test pompası ile bu sızıntıların başlayıp, başlamadığını kontrol ederek ve yıkama sıvısını makineyle temizleme işlemlerini yaparak güzel sonuçların alınmasını oluşturuyoruz.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87