Beyoğlu Tepebaşı Tesisatçı

Beyoğlu Tepebaşı tesisatçı firmamızda tıkanıklık açma , su kaçağı tespiti ve kombi petek bakımı hizmeti vermekteyiz. Ayrıca Emir Tesisat olarak aynı gün içerisinde Beyoğlu ilçesine servis vermektedir.

Tepebaşı Tesisat Tamircisi

Beyoğlu Tepebaşı tesisatçı yıllarca iç kirlenmelerin yaşandığı radyatörlerde petek temizliği hizmetleri vermektedir. Kimyasal sıvılar ile zararsız olarak bunu uzun süredir yapıyoruz. Havlupan kanal bağlantıları ile biraz kirli olan petek içindeki sıvıları tahliye edecek olsak simsiyah renk tonların olduğunu söyleyebiliriz. Bu bir zamanlar böyle değildi ve içindeki dağınık halde bulunan korozyon nedeni olan maddeleri sıvı solüsyonlar ile cihazdan aktararak tahliye edilmesi gibi aşamalar ile hizmet veriyoruz.

Beyoğlu Tepebaşı tesisatçı sorun yaşanılan farklı atık kanalları için hep işe yarayan tıkanıklık açma cihazlarını kullanmaktadır. Logar kanallarındaki aşırı veya kısmi yer tutan maddelerin temizliğinde yine sistemin içinden başlayarak maddeleri bir noktadan diğer alana ittirebilecek açıcı başlıkları kullanırız. Bir çengele benzeye ve ilerlerken dönebilmesi ile içi bol miktarda yığıntı halinde olsa bile tüm maddelerin açılacak gedikler ve içeriğinde su ile gittiğini düşünün. Biz bunu defalarca kamera ile bahsettiğimiz bölmelerden çalışma sırasında gördük ve ihtiyacınız olan yalnızca bu cihazdır. Tuvaletin taşma yapması ve lağım suyunu dışarı akıtması, koku oluşturması gibi problemlerde bir numaraları yardımcınız olabilir.

Beyoğlu Tepebaşı tesisatçı gereksiz binalarda kırma dökme gibi olumsuzluklar yaşanmadan su kaçağı tespiti yapmaktadır. Yerlerini bulmada tamir servisi ekiplerimiz sızıntı noktasını dıştan veya boru içinden anlayabilecek sistemler kullanır. Lağım borusundan kameralı, kombi boru kaçak yerini bulmak için termal cihaz, şebeke hatları için test pompası veya akustik cihaz ile %100 başarı kaçınılmazdır.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87