Beyoğlu İstiklal Tesisatçı

Beyoğlu İstiklal tesisatçı olarak kırmadan dökmeden cihazla su kaçağı tespiti , tuvalet , lavabo tıkanıklık açma ve su tesisatçısı servisi vermekteyiz. Tesisatçı olarak modern teknik cihazları kullanarak aynı gün içinde servis vermekteyiz.

İstiklal Mahallesi Tıkanıklık Açma

İstiklal mahallesi tesisatçı binalarda malzeme kalitesi bozulması, işe yaradığı ve değiştirilmesi gibi durumlardan, onarımlara varıncaya kadar su tesisatçısı olarak hizmetinizdedir. Klozet rezervuar suyunun geç gitmesi kısmi tıkanma olabilir ve hem klozet hem de devamındaki kanallarda robot ile destek sunabiliriz. Beyoğlu İstiklal tesisatçı olarak arızalı bölgeyi teşhis edebilecek cihazları kullanmamızdan dolayı daha emin hareket eden ve tecrübeli tıkanıklık açma firması olduğumuzu söyleyebiliriz. Tuvalete sifon suyu dökülse bile hemen suyunun yükselme yapması ileri derecede bir tıkanma problemi olabilir ve çözümü için orada birkaç tane döner başlık olan ve kanal içine sarkıtmamız ile atığa denk geldikçe ara ara çalıştırdığımız bir düzenek gerçekten verimli olacaktır. Çalışma sürece içerisinde saniyede birkaç santim veya daha küçük mesafelerde hareket ile doluluk oranına bağlı olarak atıkları orada bırakmayacak ileriye taşıma yönteminden bahsediyoruz. Bir kamera ile de gerçekten temizlendiğinin kontrolü yapılabilir. Lavabo ve banyo kanallarındaki atıkları basınçlı su ile temizleme yöntemimiz ise buna benzer yalnız farklı bir su motoru ilaveli cihaz ile yapılmakta olup, yaylı gider içi kamera kullanımı ile de tespitin mükemmel düzeyde kalmasını sağlıyoruz.

Beyoğlu İstiklal tesisatçı ekipleri sıcak su kaçağı problemini çözmek için ısılara aşırı duyarlı ve bazı kızıl ötesi sinyaller ile duvar ve zemin altındaki boruların sızdırma yapıp yapmadığını anlamak için yöntemler kullanır. Teşhis %100 doğru olup nerede küçük bir tadilat yapacağımıza kesin bir dil ile anlamakta ve hemen çözüm aşamasına geçmekteyiz.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87