Beyoğlu Cihangir Tesisatçı

Beyoğlu Cihangir tesisatçı firmamızda son teknoloji cihazlarla su kaçağı tespiti , tuvalet , lavabo tıkanıklık açma hizmetleri verilmektedir. Tesisatçı olarak profesyonel cihazlarla yapmış olduğumuz işlere 1 yıl garanti veriyoruz.

Cihangir Su Kaçağı Tespiti

Cihangir mahallesi tesisatçı tıkanmış tuvalet probleminin bir vakit sonra atık sızıntısı oluşturabilecek durumları bilmektedir ve sırf bu alanda kameralı su kaçağı tespiti sistemleri denenir. Tuvalette kırılan veya çatlayan boru parçasında değişim yapmak için en az hasar verebilecek servis arayışınız varsa biz bu gerçekten sağlamaktayız. Beyoğlu Cihangir tesisatçı ile makineli ve kimyasal ile sökülmeden petek temizliği işlemleri yapılıyor. Bazen insanların göz önünde eskiden yapılan, banyoya peteklerin taşınarak yıkanması fikri biraz ön yargılı olabiliyor ve acaba “bu şekilde mi gerçekten çalışmalar ilerliyor” sorusu akıllara gelebilir. Biz peteklerin sayısı ve konumu ne kadar uzak veya yakın olursa tek bir kombi veya havlupan girişi bağlantıları yapılarak suyu cihazımız ile hızlandırarak kanallarda, borularda sıkışmış kalmış kireç, pas, atık, çamur veya farklı maddelerin tahliyesini saniye saniye yapmaktayız. Pahalı olmayan radyatör temizlik firması arıyorsanız ve yerden ısıtmalı, eski ve yeni tip petekler için uygulanacak tedbirler, baştan sona su akış güzergahında yanlış bağlantı gibi süreçlerin net olarak ortaya konması, düzenlemeler dahil sizlere konforlu bir çalışma vaat ediyoruz.

Beyoğlu Cihangir tesisatçı ile batarya mil sızdırma sorunu dahil küçük çapta görevler içinde bizleri arayabilirsiniz. Uzman su tesisatı ustaları ile salmastra ipinin eskime durumuna gelmesi, somundaki gevşemeleri bu problemi meydana getirebilir, yalnız her musluk ve batarya aynı şekilde açılmaz ve problemleri hızlıca giderme gibi hedefiniz varsa biz bunu tamamen sağlamaktayız.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87