Bağcılar Yüzyıl Tesisatçı

Bağcılar Yüzyıl tesisatçı olarak kameralı su kaçağı tespit cihazı ile noktasal arıza tespiti ve tıkanıklık açma robotları ile tuvalet , lavaboyu kırmadan açıyoruz. Tesisatçı olarak modern cihazlarla aynı gün içinde ev ve  iş yerlerinde servisimiz vardır.

Yüzyıl Mahallesi Tesisatçı

Bağcılar Yüzyıl su kaçağı tamiri ekiplerimiz tıkanan tuvaleti cihaz ile en iyi tıkanıklık açma robotunu kullanarak kısa sürede açabilir. Uyguladığımız metot küçük bir zaman içerisinde gider içine cihazın hortum genişliği gibi bir ebat ile sarkıtılması ve içerisindeki sıkışan, yapışmış ve orada kalmış nesnelerin ittirilmesi, tuvaleti cihaz ile içten temizleme prensibine dayanmaktadır. Garanti süresi ve kamera ile kanıtlı olarak analizlerinde sunulduğu bu çalışmayı kesinlikle kaçırmayın. Bağcılar Yüzyıl tesisatçı olarak İstanbul’da petek temizliği fiyatları açısından pahalı olmayacak düzeyde bir takım iyileştirmeler yapmış bulunmaktayız. Petekleri kırmadan ve yerlerini oynatmadan içindeki maddelerin tamamen arındırılması ve tuvalet gibi sistemlere ulaştırılması gibi hızlı şekilde petek içinden başlatılacak kimyasalların dolaştırılması ve bir taraftan metalin içerisine suyun geçirilmesi, akabinde kirli suyun çözünerek toz şeklinde dışarı alınması şeklindeki adımlar özel metotlarımız ile her zaman sunulmaktadır. Peteklerin havasını almak soğuma problemini çözmez. Yalnızca bazı cihazlarımız ile az önce anlattığımız metotları uygulayarak içindeki tüm kirleri tamamen bu şekilde uygulayarak dışarı alabilirsek petekler maksimum düzeyde ısıya ulaşacaktır.

Bağcılar Yüzyıl tesisatçı firmamızca su kaçağı tespitinde duvar içini görüntüleyebilecek ve bunu grafiksel analize dökebilecek cihazları kullanıyoruz. Örneğin, binada sıcak su borusu sızıntısı sorunu için ısı derecelerini hem rakamsal, hem de renk açısından görsellik kazandıran, ortalama bir banyoyu taramamızın 5 dakika gibi zaman alması ve doğru yerleri bulmamız önemlidir. Küçük bir matkap yardımı, duvar ustası ve sigorta acentesi desteğini sunabilecek su arıza tespiti ve onarımı konusunda uzman olan firmamız ile en mükemmel sonuçları bizlerle almaya ne dersiniz?

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87