Ataşehir İçerenköy Tesisatçı

Ataşehir İçerenköy tesisatçı firması olarak su kaçağı bulma , petek temizleme ve robotla tıkanıklık açma işlemlerini yapmaktayız. Çözüm Tesisat olarak aynı gün içerisinde Ataşehir semtine hizmet vermekteyiz.

İçerenköy Tesisat Tamiri

Ataşehir İçerenköy tesisatçı patlak borunun kırmadan tamir edilmesini yapan su kaçağı tespiti tesisat servisidir. Ekstra tadilatı kim ister ki? Sızdıran boruları birkaç cihazla bulalım ve kaçak nerede ise orayı kırarak ulaşalım. Hatta şanslıysanız bazı zamanlar küçük sızıntıların olduğu evlerde onarım sıvıları da kullanılarak çözüm bulunabiliyor. Önce ilgili daireyi buluruz. Test pompaları basıncın ne olduğunu gösterir ve su tesisatı için kullanırız. Ardından hangi tesisatta olduğu bulunur. O tesisatı dinleme ve sıcaklık analizleri anlamında yine dıştan iki cihazla tarar ve el kadar noktayı kalemle işaretledikten sonra duruma göre tadilat veya bahsettiğimiz kapatıcı ilaçla işlem yapılır. Ataşehir İçerenköy tesisatçı panel radyatörü kimyasalla temizleyen petek temizliği firmasıdır. Demir döküm sistemlere göre daha iyi sıcaklık veren bir tesisattır. Ama hepsinde olduğu gibi içinde kireç, su taşı, pas oluşabilir. Petek soğuma testini termal kamera ile baktığımızda kritik noktaları bularak tesisat için makineyle solüsyon eklenmesi sonucunda tüm bu maddeleri çözelti haline getirip, basınçlı suyla çekebiliriz. Filtre bölümüne takılacağı için cihazımızdaki bu üniteyi gidere rahatlıkla dökeriz. Ortalama 7-8 litre su alması gereken peteklerde daha az su alabilecek duruma gelen bu eksikliği gün içinde çözerek, panel radyatörün sıcaklığını yükseltme amaçlı bu hizmetleri mutlaka öneriyoruz.

Ataşehir İçerenköy tesisatçı tıkanmış boruyu kamerayla kırmadan bulan servistir. Atık ile dolup taşan boruların sebepleri bazen döşenirken 45 derecelik açı ile yerleştirilmemesidir. Kamera ve detektör ile tarama yapılarak tıkanıklık açma robotu için en uygun verileri toplarız. Topluca, bir arada duran atıkları yok etmenin yolu onları ayrıştırmak, parçalamaktır ve bunun için bazı tel, aparatları pimaş içine kırma dökme olmadan giren robot cihaz ile yaparız. Cihazdaki yayı, teli ilerletecek türde harekete geçirilmesi ile itinalı olarak sistemdeki kirler sökülür ve kanalizasyona akar.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87