Abbasağa Tesisatçı

Abbasağa tesisatçı firmamızda cihazlı su kaçağı tespiti , robotla tıkanıklık açma , ilaçlı petek temizliği hizmetleri verilmektedir. Tesisatçı olarak en iyi profesyonel cihazlara sahibiz bunun yanında uzman kadaromuzla aynı gün içinde servis veriyoruz.

Abbasağa Su Kaçağı Tespiti

Beşiktaş Abbasağa mahallesi tesisatçı olarak binalardaki otomatik rezervuar arızası onarım servis hizmetleri ile Beşiktaş’ta aranılan ve garanti sunan su tesisatı firması olmaya devam ediyoruz. Rezervuar şamandıra arızası, parça değişimi, onarımı, klozet kokusu, klozet zemininden su gelmesi, tıkanma problemi ve daha farklı sistemlerde sizlere kalıcı düzelme vaat ediyoruz. Abbasağa tesisatçı olarak klozet kanal içi tıkanma oluşumunun sebebi arasında tuvalet kağıtları, ıslak mendillerin önemli bir yere sahip olduklarını yazabiliriz. Bizim hedefimiz bu yazdığımız ürün kalıntıları, atıklar ve farklı nesnelerin oluşturduğu doluluğu tamamen yok edebilmek amacıyla tıkanıklık açma cihazlarını kullanmamız ve sonucu anında almamızdır. Kimyasal enzimler veya tel gibi cisimler ile müdahalemiz yok ve daha iyisi olan akıllı robotlar ile elektrik enerjisi ile dönebilen bazı başlıkları atığa denk gelecek şekilde olması ve oradaki nesneleri çözmesi, kanalizasyona daha hızlı ve anında karışmasını sağlayıcı tedbirler diyebiliriz. Atık borusu temizleme süresi yarım saat ile bir iki saat arasında zaman alabilir, çünkü eksik iş yapmamak için birkaç defa kanal içlerinden müdahale etmemiz gerekebilir, yalnız ortak nokta olarak istediğiniz sonuçları mutlaka alacağınızı söyleyebiliriz.

Abbasağa tesisatçı ile rezervuardaki az su gelme problemine yönelik basınç düşüklüğünü gidermek için su tesisatçısı olarak yardımlarımız bulunmaktadır. Conta kurumuş olabilir değiştiririz veya ayar vidası ile alakalı bazı iyileştirmeler yapılabilir. Bizi şu anda bile arayabilir ve destek alabilirsiniz.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87